Srpen 2013

Ostříhaná.

28. srpna 2013 v 12:46 | Chica con sueños |  De mi vida

Pošlete mě samotnou ke kadeřnici a opět to bude zážitek! Naposledy jsem u kadeřnice byla letos v Březnu. Je to kousek od paneláku, ve kterém bydlím. Cca 2-3 minuty chůze. Takže! Plán byl, že vstanu v 8:15, v klidu se najím, kouknu na tv a v 9:00 vyjdu, abych to už měla za sebou.
Realita? Vstávala jsem v 9:10, v 10:00 jsem vyšla a nakonec jsem šla naštvaně domů, protože jsem to kadeřnictví prostě nenašla! Psala jsem proto ségře, protože ona do toho kadeřnictví chodí taky, ať mi vysvětlí, kde to je. v 10:45 jsem teda šla podruhé a nakonec i úspěšně. To kadeřnictví je spojené s panelákem, který je zastrčený dozadu, takže to nešlo vidět.
Vešla jsem do té malé místnosti a řekla jsem, že bych chtěla zkrátit a sestříhat vlasy. Nečekala jsem, že až tak budu mít ty moje konečny zničené. Dobře... třepily se, dvojily a byly suché, takže tak dobrých 5-10 cm padalo k zemi. Bye :'(

Protože jsem si od toho března vlasy nebarvila, řekla jsem si, že už si vlasy ani barvit nebudu, protože mi hodně lidí říká, že moje přírodní barva vlasů je fakt pěkná a řekla mi to i kadeřnice, ať už to nebarvím. Byla by to škoda. Takže moje vlasy, které byly pod lopatky, jsou teď nad lopatky a já si zas pěkných pár měsíců počkám na dlouhé vlasy.

A takhle teď vypadám:

JAK SE STARÁTE O VLASY? POUŽÍVÁTE NĚJAKÉ PŘÍPRAVKY? :)


Čerstvá vysokoškolačka!

23. srpna 2013 v 18:11 | Chica con sueños |  De mi vida
Chtěla jsem se tady ozvat dřív a chtěla jsem se s vámi podělit o fotky z Tater, kde jsem strávila 4 dny. Ale dneska se s vámi chci podělit o něco jiného! O něco, co mi zvedlo náladu tak moc, že jsem neustále plná energie. Jak už víte, měla jsem porblém dostat se na VŠ, protože jsem přijímačky na Ostravskou nedala a tak jsem zkusila druhá kola, ale jiných školách. Z jedné školy- mediální komunikace, se mi ještě neozvali, ale i kdyby napsali ANO, BEREME VÁS, nešla bych tam, protože to školné, které tam chtějí je dost vysoké a my nejsme milionáři, takže!

Tatry 2013

13. srpna 2013 v 17:13 | Chica con sueños |  De mi vida
Od zítřka do soboty jedu se ségrou do Tater, takže tady pár dní nic nepřibude. Až se vrátím, dám vám sem článek o filmu V zajetí démonů, na kterém jsem byla s mamkou a taky čekejte článek o Tatrách plus fotky.

Δ TRIANGLE- část 4

9. srpna 2013 v 13:31 | Chica con sueños |  Triangle
Katie přišla domů o půl sedmé večer. Přátelsky jsem ji objala už jsem jí podala čerstvě uvařenou kávu.
,,Páni, co se stalo?" zeptala se a vyzula si boty.
,,Pojď do obýváku," houkla jsem na ni a šouravým krokem jsem k němu sama zamířila. Ztěžka jsem dosedla na gauč a hleděla jsem před sebe.

To vedro...

6. srpna 2013 v 16:44 | Chica con sueños |  De mi vida
Ano, nebyla jsem tu dlouho. Za to se omlouvám. Klesla mi návštěvnost, ale pochopte- venku jsou 30ti stupňová vedra a koho má v takovém počasí napadnout kvalitní článek :D Mimochodem, jak ta vedra zvládáte? Já se snažím jakkoli ochlazovat a protože bydlím v bytě, tak se co 5 minut vracím do koupelny a osvěžuju se vodou. Pomáhá to tak na 5 minut a pak zas ze mě leje.