Září 2013

Δ TRIANGLE- část 5

28. září 2013 v 23:07 | Chica con sueños |  Triangle
Naposledy se tady TRIANGLE objevil 9.srpna. Od té doby tady nový díl nepřibyl a mě to strašně mrzí, protože za takovou dobu jste určitě zapomněli, co se v předchozích dílech dělo. Proto jsem se rozhodla napsat tady malé shrnutí, které vám pomůže vzpomenout si na předchozí díly a rovnou sem přidávám 5.část příběhu TRIANGLE :)

V minulých dílech jste četli... :
18ti letá Layla se přestěhovala do NYC, kde bydlí se svou spolubydlící Katie, která je krásná, energická a má ráda party. Protože Layla na žádné akci v NYC nebyla, přemluví ji Katie, aby se seznámila s nočním městem. Společně tedy vyrazí do společnosti, kde Layla spatří muže, který ji naprosto okouzlí, ale bohužel ho vidí jen v baru a jen na pár minut...
Po hodině se ale Layla s tím krásným mužem znovu střetne a tentokrát dojde i seznámení a malý pokec. Osud to asi tak chtěl, aby se tihle dva seznámili. Layla toho muže potká v práci a zjišťuje, že se jí Matthew začíná líbit, ale má to jeden háček- Matthew chodí s Ninou.
Nina je spolupracovnice Layly a je to nádherná, ale povrchní dívka. V den, kdy se Matthew a Nina nastěhují do stejného paneláku, kde žije Layla a Katie, začínají se vztahy mezi nimi víc a víc zamotávat.

Decimosexto día.

25. září 2013 v 15:12 | Chica con sueños |  30days challenge.
30days challenge tu byl naposledy 30.července. Další z jeho dnů proto zveřejňuji už dnes!

Další moje fotka

Fotka z Ledna 2013. Je to moje oblíbená fotka, protože
je focená na tablo. Fotili jsme se v centru Ostravy u mladé
fotografky. Fotek mám celkem 30, ale z 30ti se mi líbí nejvíce
tahle. Na focení jsem se nechala nalíčit a učesat.

Dvacítka.

17. září 2013 v 15:24 | Chica con sueños |  De mi vida
No jo, dneska jsem zase o rok starší. Ráno jsem se probudila už jako 20ti letá žena. Ne, nepřipadám si tak a mám z toho trochu depresi, protože za mých 20 let života jsem nic nedokázala a nezažila jsem žásné dobrodružství. Fucking life.

Naposledy jsem tu psala článek 28.8, takže za tu dobu, co jsem tu nic nepsala, se pár věcí událo. Od 2.9 chodím na VOŠ sociální. Zatím je to v klidu, ale vím, že vše budu dělat na poslední chvíli. Učení, seminárky, číst knihy... oujé. Prozatím jsem na té škole spokojená. Ve třídě jsou fajn holky, jeden kluk a já tam mám takovou skupinku holek, se kterými se bavím.
Každou středu chodíme na exkurze, což je taková asi nejzajímavější část z celé výuky.

V sobotu jsme měli rodinnou oslavu. Babi a děda měli 70 let. No dopadlo to tak, že 8 z nás skončilo po oslavě na stodolní a já tam byla taky, takže zase zážitky.
Dneska jsem si šla vyzvednout novou občanku. Naivně jsem si myslela, že fotka na nové občance bude vypadat k světu, ale je to hnus. Stydím se za tu fotku :D Vlasy ulízlé, debilní výraz a můj obličej tam vypadá jak brambor. Paráda.

V pátek jdu zase na stodolní, ale tentokrát jdu s kamarádkou zapít moje kulatiny a prý mají být na stodo i letci z NATO.

Jde někdo z vás na NATO? :)