Říjen 2013

Přítel.

28. října 2013 v 22:17 | Chica con sueños |  Cuentos
,,Stůj," zašeptal do tmy. Zůstala jsem stát na místě. Uprostřed silnice, která byla o půlnoci prázdná a tichá. Kolem nás se rozprostíral les, který v záchvěvech větru, šuměl.

Vigésimo primer día.

26. října 2013 v 10:48 | Chica con sueños |  30days challenge.

Obrázek něčeho, co mě dělá šťastnou.

Sofie. Tuhle fotku mám na pozadí plochy v mém mobilu a kdykoli, když někde jedu a podívám se na čas nebo si chci přehrát jinou písničku, pokaždé když se na tuhle fotku kouknu tak vím, že ona mě čeká doma.

Desing

24. října 2013 v 13:52 | Chica con sueños

Je tady někdo z vás šikovný na dělání designů? Už bych chtěla změnu. Já designy moc dělat neumím, tenhle jsem taky nedělala já, takže pokud byste si našli čas nebo tak, byl by někdo ochoten? :)) Napište do komentářů a domluvíme se buď přes FB nebo e-mail :P


Vigésimo día

23. října 2013 v 11:58 | Chica con sueños |  30days challenge.
Osoba, kterou bych si chtěla v budoucnu vzít.

Nikdy jsem neměla vážný vztah. Nikdy mě nikdo z česka neohromil tak, že bych uvažovala o svatbě, ale ze světa slávy a celebrit mám dva oblíbence, u kterých by mi vůbec nevadilo, kdyby mi nabídli možnost svatby.

Iam a smart person, I just do stupid things...

21. října 2013 v 15:07 | Chica con sueños |  De mi vida

Do rubriky De mi vida moc článků nepřidávám. Ale dneska jsem se rozhodla dát sem další článek, zápis, jak chcete... v minulém článku v rubrice De mi vida jsem napsala, že studuji na VOŠ sociální. Není to moje vysněná škola, ale nejhorší taky není.
Dneska jsme psali první zápočtový test. Z dějin sociologie, což bylo 18 stran. Věřte mi, nedá se to naučit. Fakt ne. O víkendu mě z toho zkoušela ségra, nešlo mi to. Vůbec mi to nelezlo do hlavy, takže jsem včerašla spát kolem půl dvanácté v noci s tím, že to prostě nějak dopadne...

No dopadlo to tak, že příští týden to budu dělat znovu. Fakt mám radost. Nenávidím to. Otázky byly těžké, aspoň teda pro mě a některé pojmy jsem ani neznala. Co už... příští týden mě teda čeká nový test a do toho se už musím začít učit na test ze somatologie, což je další pecka...

Daří se taky někomu tak, jako mě? :D


Δ TRIANGLE- část 7

17. října 2013 v 14:16 | Chica con sueños |  Triangle
,,Sakra, který idiot to může být," zanadávala jsem v deset hodin ráno a neochotně jsem vstala z postele. Otevřela jsem dveře od bytu a najednou jsem ztuhla na místě.

Now is good

15. října 2013 v 14:13 | Chica con sueños |  Mis opiniones

Miluju filmy podle skutečné události a filmy, kde je natočeno to, co se v realitě děje. Tessa má 17 roků a žije se svým otcem a mladším bráchou. Tessa je svá, je sympatická a milá, ale je nemocná. Má leukémii a její život pomalu končí. Ale Tessa se rozhodne využít poslední momenty svého života. Napíše si seznam věcí, které by ráda udělala a stihla, než navždy odejde a svá přání si začíná plnit...

Tento film mi doporučila kamarádka a protože mě tyhle typy filmů zajímají, tak jsem si ho stáhla a podívala se na něj. Film je nádherný a já si u něj pobrečela. Díky tomuto filmu jsem si uvědomila, že život máme jen jeden a čím dřív si začneme plnit naše sny, tím lépe. Tento film doporučuju každému, shlédněte ho. Najděte si hodinu a třičtvrtě a určitě nebudete litovat.

Diecinueve día.

13. října 2013 v 10:32 | Chica con sueños |  30days challenge.
Moje přezdívky a proč je mám.

Za svou blogovou kariéru jsem měla pár přezdívek. Pokaždé se s novým blogem měnily, proto mám více než jen jednu přezdívku.

Δ TRIANGLE- část 6

10. října 2013 v 17:19 | Chica con sueños |  Triangle
Vypila jsem zbytek vína a pak jsem si nalila další skleničku, kterou jsem taky vypila na ex. Nakonec jsem s celou flaškou vína zmizela v kuchyni. Zhasla jsem světlo a sedla jsem si dřevěnou židli. Slzy jsem nechala volně stékat po obličeji. Záviděla jsem Nině. Záviděla jsem jí Matta.

V zajetí démonů.

9. října 2013 v 18:06 | Chica con sueños |  Mis opiniones
Paranormal Activity 1,2,3,4, Insidous a ostatní horory se můžou jít zahrabat! A to nepřeháním. Mě a mamku baví filmy, ve kterých jde hlavně o duchy a protože jsme s mamkou nechtěly strávit den doma, šly jsme do kina na V zajetí démonů. Film podle skutečných událostí.

50 odstínů šedi

8. října 2013 v 19:36 | Chica con sueños |  Mis opiniones
Román autorky E.L. James obletěl svět a stal se jedním z největších bestsellerů. Erotický, strhující román, který vám prostě nedá spát.

School kills me!

5. října 2013 v 17:31 | Chica con sueños |  De mi vida

Články z posledních dnů jsou už několik měsíců ve složce Rozepsané, takže je jen zvěřejňuju, ale teď jsem se rozhodla napsat sem nějaké shrnutí z mého života.
Jak už všichni víte, studuji na VOŠ sociální v Ostravě. Sice to nebyla škola, na kterou jsem chtěla jít. Mým snem byla VOŠ J.A.Komenského, obor- mediální komunikace.
Sice mě na tu mou vysněnou školu vzali, ale já už byla na té sociální, takže tak :) . Nemůžu ale říct, že mě ta škola nebaví. Některé předměty jsou zajímavé a každou středu chodíme na exkurze, takže mám možnost seznamovat se s institucemi v Ostravě.
Mám ve třídě i pár kamarádek, a zatím jsou to skvělé holky, takže jen doufám, že tak skvělé i zůstanou.

Z čeho mám ale VELKÝ strach jsou seminárky. V životě jsem seminárky nepsala, navíc mám už příští měsíc odevzdat první seminárky a já ještě s ani jednou nezačala. Sice jsem se na tu školu těšila, ale prostě nemám náladu se o víkendu zabývat školou, fakt ne :D . Dneska jsem asi 3 hodiny psala deník z praxe a ještě mám v plánu začít psát seminárky, takže jsem fakt zvědavá, kdy to všechno stihnu.

Jak vy válčíte ve škole? :)


Decimoctavo día.

4. října 2013 v 13:28 | Chica con sueños |  30days challenge.
Mé plány, sny a cíle.

Seznam mých plánů, snů a cílů je dlouhý a některé cíle jsou nemožné. Založila jsem si list, tzv. Before I die, kde si stahuju obrázky toho, čeho chci jednou dosáhnout. Tenhle seznam Before I die zveřejňuju na svém blogspotu, ale teď se mi zrodila myšlenka, že bych se s tímhle seznamem mohla pochlubit i tady.
Do toho projektu dám teda první várku mých snů.


Diecisieste día.

2. října 2013 v 22:07 | Chica con sueños |  30days challenge.
S kým bych si chtěla prohodit život na jeden den a proč?

Kdybych měla tu možnost vyměnit si na jeden den život s někým jiným, byl by to někdo slavný. Chtěla bych poznat svět slávy a štěstí. Chtěla bych znát pocit toho, že mě každý zná, že jsem někdo a že jsem toho hodně dokázala. Podívala bych se na moje vysněná místa, která bych ale musela za den stihnout.
Procházet se po červeném koberci, být obětí fotoaparátů a všude kolem sebe rozdávat autogramy, úsměvy a radost...

Taky bych ale chtěla poznat tu temnější stránku. Jejich smutek, jejich problémy a trápení. To, jak vše zvládají, jak se se vším dokážou poprat, zvednout se ze země a jít dál. Snášet kritiku, nenávist i všechnu tu faleš, která je kolem nich.

Kdybych si mohla vybrat, s kým bych si na jeden den vyměnila život byla by to Demi Lovato. Je jí 19 let, je to zpěvačka, která si prošla vším možným... od šikany, k sebepoškozování a stejně se i tak dokázala zvednout, všechno překonat a teď je to jedna z nejsilněších lidí a osobností ze světa celebrit, které znám.