Prosinec 2013

Christmas TAG

21. prosince 2013 v 23:00 | Chica con sueños |  TAGy
Untitled
Hodně blogerek tento TAG má na svých stránkách a já se rozhodla, že tento TAG taky vyplním :))

Jaký film je v období Vánoc tvým nejoblíbenějším?
Kdybych sem měla napsat nějaký český film (pohádku), na kterou se dívám každé Vánoce, byla by to Popelka. Prostě klasika :)
A z těch zahraničních je to Polární expres. Milý příběh :)

Předvánoční comeback!

19. prosince 2013 v 19:31 | Chica con sueños |  De mi vida
soon

Jsem zpátky i s novým článkem. Doufám, že se sem vracím na delší dobu. Teď toho bylo docela dost. Samé zápočty, psaní seminárek a nebyl celkově čas věnovat se blogu a blogerům, kteří pravidelně přidávají články. Já jsem na měsíc a něco selhala, ale dnes je něco jako předvánoční comeback chicy :D

Asi začnu otázkou, jak se těšíte na Vánoce? Já si letos plánovala, že když už budu mít tu brigádu na těch pár dní (odečty vodoměrů a výměna ampulí v topeních), tak za peníze z brigády nakoupím dárky a udělám lidem kolem sbee radost. No a je pár dní než začnou Vánoce a já nemám ani jeden dárek, protože stále nemám peníze z brigády. Sad. A je mi to opravdu trapné, protože sestra má pro mě 2 dárky, mamka má taky pro mě něco a já? Nic. Proto letos můžu říct, že se na Vánoce těším, ale i netěším. Nemám jak udělat druhým radost.

Zítřek je pro mě poslední den školy před prázdninami a já ten poslední den zakončím zápočtem ze základů pedagogiky, ze které umím tak 5% z celkového učiva. Ale budu se snažit nekazit si Vánoce tím, že bych ten zápočet nedala, takže se už vidím u televize s cukrovím a s tou domácí pohodou :)

Co vy a Vánoce? Už máte všechny dárky? :)