Červenec 2014

Nový mobil a půlka prázdnin v háji

31. července 2014 v 7:08 | Chica con sueños |  De mi vida
Painting

Letošní prázdniny jsou teda nic moc. Celý Červenec jsem měla brigádu, takže jsem 2x až 3x týdně chodila do Tesca na promo akci. Červenec jsem si ani nijak neužila, protože snad všichni mí kamarádi mají na léto brigádu nebo jsou někde na dovolené, takže když já měla volno, byla jsem doma. Opravdu TOP prázdniny. Sice mám volný Srpen, ale zatím nemám nic naplánované. Doufám, že aspoň Srpen si nějak užiju.

Letní mňamky

29. července 2014 v 15:18 | Chica con sueños |  Inspiración
Já jsem sice debil na jakoukoli přípravu jídla, ale tohle by zvládl i člověk jako já. Ale takové osvěžení v létě je opravdu TOP!

Zkusíte něco z toho? :)TAG I love Summer

26. července 2014 v 21:08 | Chica con sueños |  TAGy

1. Relaxuješ na pláži. Co popíjíš?
Jaká boží představa! Každopádně jednou jsem u moře v Bulharsku popíjela naprosto boží piňacoladu. Takže buď to nebo nějaký alkoholický drink :)

Significant | via Tumblr

Challenge - dřepy

21. července 2014 v 11:31 | Chica con sueños |  Proyectos.
Asi každá holka sní o pohádkové postavě. Pevné bříško, stehna, krásný zadek a celkově prostě sportovní, štíhlá postava. Já mám sice postavu štíhlou, nebudu říkat, že ne. Ale chtěla bych si zpevnit břicho a stehna. Nejsem s nimi spokojená. Proto jsem našla challenge. A teď mít tu vůli. Jedná se o dřepy. 30dní musím dělat jen dřepy. Někdo si řekne: to je v klidu, to zvládnu.
No, já už po 16ti dřepech umírala, neskutečně jsem se zadýchala a ta bolest ve stehnech... no nic příjemného. Ale pro krásu se musí co? Trpět.

Tak kdo jde do toho? :))


Máte někdo nějaké tipy nebo cviky, jak zpevnit bříško? :) nevím, co mě to popadlo, ale ten pocit toho, že jsem to zvládla... to chci zažít :)

Skok ze střechy = naražená záda aneb jak to vlastně bylo?

18. července 2014 v 18:42 | Chica con sueños |  De mi vida
Oukej, neměla jsem v plánu tuhle moji příhodu psát tady na blog.cz, ale řekla jsem si, že by vás to mohlo pobavit, protože já jsem takový debil, který si skáče jen tak v jedenáct v noci ze střechy a to ze 3metrové výšky. Why not?

To, co nikdo nemá

16. července 2014 v 19:54 | Chica con sueños |  Inspiración
Nedávno jsem na facebooku našla super stránku s návody i tipy, jak vylepšit svůj dům nebo někomu udělat radost. Několik těch tipů mě oslovilo, dokonce i mamce se pár líbilo a mě napadlo: proč to nedat sem?
Když už tu máme tu rubriku Inspirace, tak ať v ní něco hezkého je :)Svědkyně ohně

14. července 2014 v 10:36 | Chica con sueños |  Mis opiniones
Před prázdniny jsem dostala strašnou chuť přečíst si nějakou knížku a protože jsme se ségrou koupily minulý rok mamce k Vánocům tři knížky od Larse Keplera, zaujala mě právě Svědkyně ohně.

Svědkyně ohně je detektivní příběh, který začíná vraždou ve výchovém ústavu pro dívky v Birgittině dvoře. Oběť leží na posteli, ruce má na tváři, jako kdyby si hrála na schovávanou a ikdyž je pokoj celý od krve, na jejím útlém těle není ani kapička. Celým případem se začne zabývat známý komisař Joona Linna.

De animal TAG

10. července 2014 v 15:56 | Chica con sueños |  TAGy

De animal TAG

1. Nejoblíbenější zvíře- sice každý říká, že nejlepším přítelem člověka je pes, ale pro mě to vždy bude kočka. Vždy jsem tahleta zvířata obdivovala a strašně se mi líbila. Jsou nádherná, pyšná, ale i srandovní a citlivá.
2. Jaké máš doma zvíře, jak se jmenuje a kolik mu je?- Protože jsem milovník koček, ale i pejsků tak máme doma kočičku Sofii, kterou jsem dostala za maturitu a které už je 1 rok a taky máme pejska, kterého máme od 16.2.2014, takže je to ještě štěně a jmenuje se Sam :)
3. Předešlí mazlíčci- My jsme vždy měli doma nějaká zvířátka. Ať už to byly agapornisové, křečci nebo rybičky, které máme doteď.
4. Oblíbená činnost mazlíčka- Sofi jak byla malá, tak strašně ráda hryzala do ruky, což dělá dodnes, když ji tak provokuju :D, jinak obecně má Sofi ráda spaní, hraní s plyšovou myškou... a Sam? Asi jeho nejoblíbenější činnost je kradení věcí :D

5. Oblíbené jídlo tvého mazlíčka?- Jelikož jsme Sof tak trochu rozmazlili, tak je zvyklá na granule smíchané s kapšičkou... Sam jí samotné granule, ale někdy mu tam dáme něco dobrého :)
6. Vtipná příhoda vašeho mazlíčka?- Vtipné příhody s našimi mazlíčky zažíváme každý den, takže ať už to je každodenní honička těch dvou bláznů nebo ať už se jeden z nich do něčeho praští... prostě máme doma retardy :P
7. Přezdívka mazlíčka- Sofi, Sofinko, zlatíčko, nezlob už sakra, Sofie...
Same, Samíčku, lásko, kdo to udělal!, zlý pes :D
8. Oblíbené místo v bytě tvého mazlíčka?- Oba dva milují postel, pak Sofi miluje židli, skříně a vyvýšené věci... Samovi stačí ta postel nebo studená podlaha, kde se chladí když je venku 30stupňů :)

Trošku to tu zaspamuju. Kochejte se fotkama ↓

Ukončení prváku, prázdniny, omluva, informačka

8. července 2014 v 12:17 | Chica con suenos |  De mi vida
Jarní prázdniny? Vážně? To jsem tady nepsala článek celých 5 měsíců...? Může mi někdo vysvětlit, jak jsem tak dlouho dokázala být bez blogu, bez psaní... ? Zase použiju tu otřepanou frázi - nebyly nápady, nálada, chuť, potřeba... a bla bla... tyhle kecy všichni znáte, tak proč je tu opakovat. Nicméně pořád budu zastávat názor, že BLOG NENÍ POVINNOST.

Little But Loud | via Tumblr